Chtěl bych vás upozornit, že dne 20.03. je pracovní doba pouze do 16:00.

mám opět otevřeno dle běžné pracovní doby a budu se těšit na Vaši návštěvu.

- Dezinfekci rukou při vstupu

- Používání ochrany úst v čekárně

Budu se těšit na Vaši návštěvu.

V případě, že budete potřebovat poradit, můžete mě kontaktovat na tel. čísle 465 394 359.

Na světový šampionát v klasickém duatlonu, který hostilo španělské město Montevedra, nebude Miroslav Krsek vzpomínat v dobrém. Ve své věkové kategorii totiž skončil až sedmý.

Závodilo se na tratích 10 km běh, 40 km kolo a 5 km běh. A jak se šampionát pro úspěšného veteránského sportovce vyvíjel? Po prvním běhu figuroval Míra Krsek na třetí příčce, v cyklistické části však začínaly jeho naděje pomalu umírat.

Udělalo se mi nevolno. Jel jsem přes hranu, přesto jsem dojel se ztrátou zhruba patnácti vteřin na druhém místě. Závěrečný pětikilometrový běh, to byl zlý sen. Do cíle jsem se dopotácel a skončil na kapačkách. S největší pravděpodobností jsem se přiotrávil. Až druhý den jsem zjistil, že pití a doplněk stravy měly dávno prošlou lhůtu spotřeby,“ líčil zklamaný Krsek, který získal od roku 1996 na evropských a světových šampionátech neuvěřitelných 25 medailí.