Chtěl bych vás upozornit, že dne 20.03. je pracovní doba pouze do 16:00.

mám opět otevřeno dle běžné pracovní doby a budu se těšit na Vaši návštěvu.

- Dezinfekci rukou při vstupu

- Používání ochrany úst v čekárně

Budu se těšit na Vaši návštěvu.

V případě, že budete potřebovat poradit, můžete mě kontaktovat na tel. čísle 465 394 359.

Další medaile do sbírky, mise byla splněna. Takto stručně lze hodnotit vystoupení veteránského sportovce Miroslava Krska na světovém šampionátu veteránů v běhu do vrchu, které hostil chorvatský Zahřeb.
Závod, který se uskutečnil v sobotu 12. září, měřil 8,4 kilometrů. Běželo se pouze nahoru, přičemž převýšení činilo úctyhodných 750 metrů.

„Nebylo to vůbec snadné, protože jsem se na šampionát  nijak speciálně nepřipravoval. Start mezi vrchaři jsem bral pouze jako součást přípravy na atletické Světové hry veteránů, které se uskuteční v polovině října v Austrálii. Na dráze v Sydney poběžím závod na 2 000 metrů překážek. Z tohoto pohledu jsem maximálně spokojený. Trenér Vladimír Vaněk mi před odjezdem do Chorvatska řekl, že přivezu medaili, plán jsem splnil,“ usmíval se po návratu spokojený Krsek.
Šedesátiletý Východočech se dlouho držel v čele závodu, tempo s dvěma nejlepšími neudržel až dva kilometry před cílem. Ve finiši se radoval závodník východočeského Maratonstavu Úpice Oldřich Šmída, kterou o pouhou vteřinu porazila Itala Barbonettiho. Čtvrtý doběhl další český závodník Tempír, Češi tak vyhráli i týmovou soutěž. Výsledky kategorie 60-65 let: 1. Šmída (Česko) 45:14, 2. Barbonneti 45:15, 3. Krsek 46:20.
Miroslav Krsek je v první řadě úspěšným duatlonistou, mezi běžce do vrchu se na mezinárodní scéně vrátil po dlouhé pauze. V roce 1999 získal bronzovou a v roce 200 stříbrnou medaili. „Tehdy to bylo o něčem jiném, konkurence byla mnohem slabší. V současnosti se běhům do vrchu věnuje o mnoho více států a závodníků.“
Česko získalo na letošním šampionátu v individuálních disciplinách tři zlaté medaile: Blanka Paulů (ženy 55-60 let), Miloš Smrčka (muži 55-60 let), Oldřich Šmída (muži 60-65 let) a dvě bronzové medaile: Miroslav Krsek (muži 60-65let) a Petr Leszkov (muži 65-70 let).