Miroslav Krsek

Kontakt

Miroslav Krsek

Adresa: Luková 15, 561 23 Damníkov

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tel.: 465 394 359

www.miroslavkrsek.cz

 

Návštěvní dny:

Pondělí, středa a pátek: 10 - 20 hodin

Sobota: 10 - 12 hodin (na základě tel. objednávky)

Novinky

Pracuji od 11.05.2020

Od 11.5.2020 začínám opět pracovat jako dříve. Konkrétně po-st-pá 10:00-20:00 a soboty na objednání. Budu se těšit na Vaši návštěvu. Jen prosím klienty, pokud je to možné, aby si s sebou na masáž přinesli větší osušku. Děkuji

Koronavirus

Miroslav Krsek tímto oznamuje, že na základě vládního usnesení s okamžitou platností uzavírá svoji provozovnu, a to do 30.04.2020 . Tento termín je prozatímní, podle aktuální situace může být změněn. Lze ovšem využít telefonického kontaktu, pro Vážné případy návštěvy u Vás doma. 

Miroslav Krsek tímto sděluje, že od 20. února bude dva týdny mimo území České republiky. Doma v Lukové bude k zastižení od pondělí 7. března.

 

Významnou část sportovní přípravy na letošní sezonu absolvuje Míra Krsek tradičně na Kanárských ostrovech, kde se zaměří především na cyklistický trénink. „Plánuji tam najezdit okolo 1 500 kilometrů. Na Kanárských ostrovech jsou výborné podmínky, teploty přes den se pohybují kolem 25 stupňů Celsia. Těším se, příprava tam vždy měla velmi dobrou úroveň.“

 

Úspěšného veteránského sportovce čeká nejdůležitější závod začátkem června, kdy se ve Španělsku uskuteční mistrovství světa v duatlonu. Co bude dál?  „Potom se budu rozhodovat mezi dvěma velkými akcemi. V létě se uskuteční světový šampionát v běhu do vrchu, Itálie není daleko. Mám velkou chuť startovat na podzim na mistrovství světa v atletice, které proběhne na Novém Zélandu. Je to krásná země, navíc z ní pochází řada skvělých atletů-běžců. Uvidím, zda se mi podaří sehnat finanční prostředky. A důležité samozřejmě bude, jestli budu zdravý,“ říká Míra Krsek.