Chtěl bych vás upozornit, že dne 20.03. je pracovní doba pouze do 16:00.

mám opět otevřeno dle běžné pracovní doby a budu se těšit na Vaši návštěvu.

- Dezinfekci rukou při vstupu

- Používání ochrany úst v čekárně

Budu se těšit na Vaši návštěvu.

V případě, že budete potřebovat poradit, můžete mě kontaktovat na tel. čísle 465 394 359.

Šťastný a se stříbrnou medailí na krku se dnes vrátil do Čech úspěšný veteránský spoertovec Miroslav Krsek, který na nedávném mistrovství světa v duatlonu vybojoval druhé místo. Letošní šampionát se konal ve skotském Edinburgu. Český závodník patřil k nejrychlejším v obou běžeckých disciplínách, ovšem na kole na svého největšího soupeře, Francouze Schmitta, nestačil.

Právě v cyklistické části závodu se, jak se říká, lámal chléb. „Je to tak. Na úvod se běželo deset kilometrů, kde jsem byl první, ovšem Schmitt ztrácel pouhou jednu vteřinu. Na kole byl jasně rychlejší, nadělil mi téměř čtyři minuty. Závodilo se na velmi členitém okruhu, měl jsem toho opravdu plné zuby,“ líčil Krsek, kterému v boji o zlato nepomohlo ani to, že Schmitta v závěrečné pětce předběhl o šestnáct vteřin. Naopak, až v závěrečné dicciplíně Krsek definitivně vybojoval stříbro, protože na kole jej porazil i později celkově třetí Američan Ruckert. „Byl to těžký, ale krásný a spravedlivý závod. Dneska vím, že bych jednu věc udělal jinak,“ přiznává Miroslav Krsek a vzápětí vysvětluje: „Měl jsem v červenci vynechat evropský šampionát v atletice a více se v tréninku zaměřit na kolo, tam jsem v Edinburgu na nejlepší opravdu nestačil. Celkově jsem však se svým výkonem a umístěním spokojený.“

Celkové pořadí: 1. Schmitt (Fr.) 2:20:02, 2. Krsek (Česko) 2:23:35, 3. Ruckert (USA) 2:24:00.

Výkony prvních tří závodníků v jednotlivých disciplínách: Schmitt: 10km běh 38:39, 41,6km kolo 1:17:54, 5km běh 20:57 Krsek: 10km běh 38:38 (1. místo), 41,6km kolo 1:21:51 (4. místo), 5km běh 20:41 (2.místo) Ruckert: 10km běh 40:11, 41,6km kolo 1:19:17, 5km běh 21:26