Miroslav Krsek

Kontakt

Miroslav Krsek

Adresa: Luková 15, 561 23 Damníkov

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tel.: 465 394 359

www.miroslavkrsek.cz

 

Návštěvní dny:

Pondělí, středa a pátek: 10 - 20 hodin

Sobota: 10 - 12 hodin (na základě tel. objednávky)

Novinky

Pracuji od 11.05.2020

Od 11.5.2020 začínám opět pracovat jako dříve. Konkrétně po-st-pá 10:00-20:00 a soboty na objednání. Budu se těšit na Vaši návštěvu. Jen prosím klienty, pokud je to možné, aby si s sebou na masáž přinesli větší osušku. Děkuji

Koronavirus

Miroslav Krsek tímto oznamuje, že na základě vládního usnesení s okamžitou platností uzavírá svoji provozovnu, a to do 30.04.2020 . Tento termín je prozatímní, podle aktuální situace může být změněn. Lze ovšem využít telefonického kontaktu, pro Vážné případy návštěvy u Vás doma. 

Na první vrchol letošní sezony odcestoval úspěšný veteránský sportovec Miroslav Krsek, který bude o víkendu startovat na mistrovství Evropy v duatlonu. Šampionát hostí nizozemské městečko Horst.

O evropské medaile sey bude bojovat nejen na prodloužených tratích (14 km běh – 60 km kolo – 7,5 km běh), ale také ve sprintu. A právě na tuhle krátkou kartu překvapivě vsadil Míra Krsek. „Je to tak trochu krok do neznáma, uvidíme. Úvodní běh měří 5 kilometrů, na kole se pojede 20 kilometrů a závěrem se poběží 2,5 kilometru. Kdyby se závodilo na klasických tratích (10 km, 40 km, 5 km – pozn.red.), nebylo co řešit. Takhle jsem se rozhodl pro kratší variantu,“ vysvětloval před odjezdem jeden z nejlepších světových veteránů, který tomu přizpůsobil i trénink. „Větší důraz jsem položil na atletickou přípravu, naběhal jsem dost rychlých úseků.

Další nejdůležitější soutěže čekají Krska až na podzim. Ve švýcarském Zofingenu se 2. září uskuteční mistrovství světa v dlouhém duatlonu a 24. září proběhne ve francouzském Nancy světový šampionát na klasických tratích.