Miroslav Krsek

Kontakt

Miroslav Krsek

Adresa: Luková 15, 561 23 Damníkov

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tel.: 465 394 359

www.miroslavkrsek.cz

 

Návštěvní dny:

Pondělí, středa a pátek: 10 - 20 hodin

Sobota: 10 - 12 hodin (na základě tel. objednávky)

Novinky

Pracuji od 11.05.2020

Od 11.5.2020 začínám opět pracovat jako dříve. Konkrétně po-st-pá 10:00-20:00 a soboty na objednání. Budu se těšit na Vaši návštěvu. Jen prosím klienty, pokud je to možné, aby si s sebou na masáž přinesli větší osušku. Děkuji

Koronavirus

Miroslav Krsek tímto oznamuje, že na základě vládního usnesení s okamžitou platností uzavírá svoji provozovnu, a to do 30.04.2020 . Tento termín je prozatímní, podle aktuální situace může být změněn. Lze ovšem využít telefonického kontaktu, pro Vážné případy návštěvy u Vás doma. 

Miroslav Krsek tímto sděluje, že od 22. února bude dva týdny mimo území České republiky. Doma v Lukové bude k zastižení od pondělí 10. března.

Za přípravou na Kanáry

Důležitou část sportovní přípravy na letošní sezonu absolvuje Míra Krsek tradičně na Kanárských ostrovech, kde se zaměří především na cyklistický trénink. „Plánuji tam najezdit okolo 1 500 kilometrů. Na Kanárských ostrovech jsou takřka ideální podmínky, teploty přes den se pohybují od 25 do 30 stupňů Celsia. Těším se, příprava tam vždy měla velmi dobrou úroveň.“

Úspěšný veteránský sportovec, který se zaměřuje v první řadě na duatlon, bude letos nově startovat ve věkové kategorii 65-69 let. „Je to výhoda, v kategorii budu nejmladší,“ usmívá se Mirek, kterého již 12. dubna čeká v podobě evropského šampionátu v dlouhém duatlonu první vrchol sezony. „Uskuteční se v nizozemském Horsku, kde jsem v minulých dvou letech vybojoval bronz ve sprintu a stříbro v dlouhém duatlonu. Nebylo by špatné, kdybych sbírku doplnil o zlatou medaili.“ Duatlonové mistrovství Evropy na klasických tratích bude začátkem června ve Španělsku.